01/01/2022
Je tu nový rok a já chci začít tím, že konečně zveřejním všechny fotky z události, na kterou jsem byl v minulém roce pozván kluky z Custom Junkys. ( / .im.wald)
Představuji Vám událost "HERITAGE" zaměřenou na klasické vozy z konce milénia, pořádanou takřka ve středu Německa v Durynském městečku Suhl.
Je 28. srpna. 2021, krátce po 10 hodině ranní a já s kamarádem vyrážím na výše zmiňovanou událost. Podle předpovědi počasí, mělo jak u nás, tak i v Německu skoro pořád pršet, ale ani to nás neodradilo od toho, abychom vyrazili směr Suhl.
Podle navigace měla cesta trvat něco přes 4 hodiny, ale je jasné že jsme jeli trochu déle. Při takto delší cestě je přeci důležité se občas pořádně protáhnout, nadýchat čerstvého vzduchu a navštívit benzínku - víte co tím myslím, dát si dobrý kafe 😄.
Když jsme přijeli do městečka, čekal nás trochu šok. Mysleli jsme si, že je celé město v karanténě. Za celé 2 kilometry jsme nepotkali živou nohu a zdálo se, že jsme ve městě duchů.
Naštěstí jsme po chvíli minuli asi 4 auta a jednoho cyklistu a trochu to z nás opadlo.
O několik minut později, jsme ale už věděli, že jsme přesně tam, kde máme být.
Jak jsme to poznali? Přesvědčte se sami v galerii.
- - - - - - - - - - - -
Rád bych zde vyzdvihnul jednu věc a tou je to jak všichni návštěvníci HERITAGE reagovali na fotografy. Povětšinou je to tak, že se snažíte pořídit hezkou fotku, ale chodí Vám tam milion lidí a vy nemáte za mák možnost, ale tady?
Ať Vás viděl kdokoliv, že se snažíte fotit, dal Vám prostor.
Dodnes si pamatuji situaci, kdy jsem chtěl vyfotit Danielovo Porsche 356 (.5.6), šla banda asi 5 kluků a jeden z nich mě uviděl řekl "Halt..."
Všichni se zastavili a počkali, dokud si snímek neudělám.
Za mě asi nejlepší moment, protože s něčím takovým jsem se ještě nesetkal.
O atmosféru se nestarali jen účastníci celé akce, ale hlavně DJ KNC (.nc88), který svým výběrem skvěle podtrhl celou událost a reagoval na veškeré situace, včetně změny počasí. 👌
Závěrem bych rád poděkoval Larsovi a klukům z Custom Junkys za pozvání. Vážím si toho 😇
PS: Přes všechny ty strašáky nakonec pršelo asi tak 5 minut