David Růžička . Photography

David Růžička . Photography Automotive

25/12/2023
Jen aby to tu úplně neumřelo tak sem něco přidám po dlouhé době. Bohužel přidávat fotky na FB je podle mě pořád peklo a ...
19/02/2023

Jen aby to tu úplně neumřelo tak sem něco přidám po dlouhé době.

Bohužel přidávat fotky na FB je podle mě pořád peklo a tak pokud chcete vidět "více" tak jedině mě sledovat na IG.

Ani tam to sice není žádný med, ale rozhodně jsem tam aktivnější než zde. 😀

(a ano... jsou to starý fotky =D)

01/01/2022
Je tu nový rok a já chci začít tím, že konečně zveřejním všechny fotky z události, na kterou jsem byl v minulém roce poz...
01/01/2022

Je tu nový rok a já chci začít tím, že konečně zveřejním všechny fotky z události, na kterou jsem byl v minulém roce pozván kluky z Custom Junkys. ( / .im.wald)

Představuji Vám událost "HERITAGE" zaměřenou na klasické vozy z konce milénia, pořádanou takřka ve středu Německa v Durynském městečku Suhl.

Je 28. srpna. 2021, krátce po 10 hodině ranní a já s kamarádem vyrážím na výše zmiňovanou událost. Podle předpovědi počasí, mělo jak u nás, tak i v Německu skoro pořád pršet, ale ani to nás neodradilo od toho, abychom vyrazili směr Suhl.

Podle navigace měla cesta trvat něco přes 4 hodiny, ale je jasné že jsme jeli trochu déle. Při takto delší cestě je přeci důležité se občas pořádně protáhnout, nadýchat čerstvého vzduchu a navštívit benzínku - víte co tím myslím, dát si dobrý kafe 😄.

Když jsme přijeli do městečka, čekal nás trochu šok. Mysleli jsme si, že je celé město v karanténě. Za celé 2 kilometry jsme nepotkali živou nohu a zdálo se, že jsme ve městě duchů.
Naštěstí jsme po chvíli minuli asi 4 auta a jednoho cyklistu a trochu to z nás opadlo.

O několik minut později, jsme ale už věděli, že jsme přesně tam, kde máme být.

Jak jsme to poznali? Přesvědčte se sami v galerii.

- - - - - - - - - - - -

Rád bych zde vyzdvihnul jednu věc a tou je to jak všichni návštěvníci HERITAGE reagovali na fotografy. Povětšinou je to tak, že se snažíte pořídit hezkou fotku, ale chodí Vám tam milion lidí a vy nemáte za mák možnost, ale tady?

Ať Vás viděl kdokoliv, že se snažíte fotit, dal Vám prostor.

Dodnes si pamatuji situaci, kdy jsem chtěl vyfotit Danielovo Porsche 356 (.5.6), šla banda asi 5 kluků a jeden z nich mě uviděl řekl "Halt..."
Všichni se zastavili a počkali, dokud si snímek neudělám.
Za mě asi nejlepší moment, protože s něčím takovým jsem se ještě nesetkal.

O atmosféru se nestarali jen účastníci celé akce, ale hlavně DJ KNC (.nc88), který svým výběrem skvěle podtrhl celou událost a reagoval na veškeré situace, včetně změny počasí. 👌

Závěrem bych rád poděkoval Larsovi a klukům z Custom Junkys za pozvání. Vážím si toho 😇

PS: Přes všechny ty strašáky nakonec pršelo asi tak 5 minut

Zdravím Vás všechny, obecně víte nebo jste si už stačili všimnout, kdo by si nevšiml 😀, že nejsem na Facebooku moc aktiv...
22/11/2021

Zdravím Vás všechny,

obecně víte nebo jste si už stačili všimnout, kdo by si nevšiml 😀, že nejsem na Facebooku moc aktivní.

Právě proto Vás možná teď vyzvu k tomu, že pokud mě nesledujete na Instagramu tak může začít právě teď> IG: ewdacz

Teď dost tlachání a nahodím Vám sem několik fotek z léta, kdy jsem byl pozván na poklidný sraz "Larksmeet", který byl pořádán ve Skřivanech.

Ačkoliv se jednalo o vůbec první ročník, musím uznat, že dopadl velmi dobře, nehledě na to, že jeho, v podstatě jediným organizátorem, byla teprve 20letá slečna Aned (IG: vweoscz), která měla sen takový sraz uspořádat.

Sraz jako takový nebyl veřejný a jelikož byl pořádán na soukromém pozemku, tak nemohl přijet kdokoliv.
Jeho účastníci byli předem schvalováni, protože opravdu chcete vědět, kdo Vám přijede na soukromý pozemek a máte alespoň nějakou představu o tom, jak se kdo bude chovat a nebude Vám tam dělat bo**el.

K pořádnému srazu patří samozřejmě i vyhlášení vítězů v několika klasických kategoriích:
TOP5, TOP Static, TOP Air, TOP Wheels, kdy o jejich vítězích rozhodli sami účastníci a návstěvníci. Nepomeňme na cenu pořadatele, kterou vybírala pochopitelně pořadatelka spolu se sponzorem, který poskytl poukaz na ruční mytí vozu a jeho následnou ochranu.

A ještě nezapomeňme na cenu 4FUN. 😀
Tou byla cena za Nejšpinavější auto srazu, kdy výherce nemohl vyhrát nic jiného než autošampón.

Nezapomeňte navštívit Larksmeet i na instagramu (IG: larksmeet)

Užijte si galerii. 📷

Asi po 100 letech sem opět něco přidávám, zase. Teoreticky bych sem mohl přidat i nějaký jiný věci než automotive, ale o...
21/08/2021

Asi po 100 letech sem opět něco přidávám, zase.

Teoreticky bych sem mohl přidat i nějaký jiný věci než automotive, ale otázkou je, zda by Vás zajímaly fotky z Ještědu nebo fotky kočičího gangu 🤷😀.

Fotek je většinou méně a méně a to jen z toho důvodu, že nevidím moc přidanou hodnotu v tom fotit úplně každé auto.

Fotím pouze a jen to, co mě zaujme a ani to se ve výsledku nemusí dostat ven, protože se nakonec tak rozhodnu.

Snad tedy nikoho neurazím několika snímky z Collision Eventu. Buď zde najdete svůj vůz nebo ne.

Už to není zkrátka jako dřív, kdy jsem si z akce odnášel přes 500+ fotek a pak je skoro všechny upravoval a pouštěl značnou část ven.

Jsem v bodě, kdy mám z akce max. 100 fotek. Pokud se dostanu na jiný číslo tak to už je fakt co říci.

Může to bejt mou leností nebo fakt, že mě nebaví tolik přehazovat skla a hodil by se mi nějaký zoomový objektiv, který je takové "all in one" řešení, ale zase to je na úkor něčeho (světelnosti, kvality výstupu).

Enjoy it

Fotky ze STRCONN přidávám "trochu" pozdě, ale přece. Dlouho jsem přemýšlel zda fotky vůbec dodělat nebo je prostě smazat...
29/12/2020

Fotky ze STRCONN přidávám "trochu" pozdě, ale přece.

Dlouho jsem přemýšlel zda fotky vůbec dodělat nebo je prostě smazat, ale odhlasovali jste si sami u mě na IG, že je chcete :)

Fotek je celkem poskrovnu. To dávám za vinu zejména brutálnímu horku, které ten den panovalo, ale také mé maličkosti.

Zhruba 90% fotek je v černobílé verzi.
Proč?
Dlouho jsem nemohl přijít na nějakou líbivou barevnou vlnu, která by mě oslovila a tak jsem zkusil výjimečně tento druh úpravy.
Jasně, je to něco jiného než jste ode mě zvyklí a ne každému to může sedět, ale mně se to líbí.

Budu doufat, že snad aspoň někomu udělají radost.

PD Design (ACP Crew) oslavilo 6. narozeniny a tohle je můj skromný fotoreport. Skromný proto, protože jsem se více bavil...
26/09/2020

PD Design (ACP Crew) oslavilo 6. narozeniny a tohle je můj skromný fotoreport.
Skromný proto, protože jsem se více bavil než fotil :-).

Pokud nevíte čím se PD Design zabývá, tak určitě navštivte jejich stránky.

Budete valit oči stejně jako já, protože to všechno, co najdete v jednom baráku se jen tak nevidí :-)

07/05/2020

Adresa

Stochov
27303

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když David Růžička . Photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie