Fotografka ze Semil

Fotografka ze Semil 📍 Fotografka Martina ze Semil

💌 Zachytím vaše vzpomínky pomocí přirozených fotografií.

Svatební sezóna budiž zahájena! 💍A jestli bude taková jako tahle… tak se máme na co těšit. 🤩Lehkost, smích, žádný stres....
19/04/2026

Svatební sezóna budiž zahájena! 💍

A jestli bude taková jako tahle… tak se máme na co těšit. 🤩

Lehkost, smích, žádný stres.
Přesně takhle má svatební den vypadat!🤍

Novomanželé, ať vám to spolu takhle krásně drží i dál.

A já?
Konečně jsem začala ve v Semilech – a byla to radost. 😍

Víte, co nám kvete? Trnky! 🌸 Křehké, jemné… a jen na chvíli.Stejně jako momenty, které stojí za to zachytit! 📷
09/04/2026

Víte, co nám kvete? Trnky! 🌸

Křehké, jemné… a jen na chvíli.
Stejně jako momenty, které stojí za to zachytit! 📷

A tak se vzali… APRÍL! 🤍Byl to editoriál s jasným konceptem. Jenže pak jsme přijeli na kopec … a byl plný padáků. Hned m...
01/04/2026

A tak se vzali… APRÍL! 🤍

Byl to editoriál s jasným konceptem.
Jenže pak jsme přijeli na kopec … a byl plný padáků.
Hned mi proběhlo hlavou 👉🏻 tohle tam prostě musí být! 🪂

Realita?
Nelítaly, kdy jsem chtěla.
Nelítaly, jak jsem chtěla.
A navíc byla docela kosa - hlavně nevěstě.

Ale víš co? Byla to hrozná prča! A já jsem ráda, že můžu tvořit takovýhle věci! 😍

Díky
🤍 Veru z za šaty a samozřejmě kytičku
🤍 Majdě a Víťovi za modelkování
🤍 Lubošovi za backstage

Když koukám z okna ven a vidím to jaro, skoro nemůžu uvěřit, že tyhle fotky vznikly před 14 dny. ❄️Focení jsme pořád odk...
08/03/2026

Když koukám z okna ven a vidím to jaro, skoro nemůžu uvěřit, že tyhle fotky vznikly před 14 dny. ❄️

Focení jsme pořád odkládali a doufali, že ještě napadne sníh. Ne břečka, ale ten fakt fotogenický sníh! ➡️ A povedlo se.

Mám radost, že se letos se zimním focením úplně roztrhl pytel.
Už se ho nebojíte a fotí se víc a víc. Já to miluju. 🫶
Všechno je čisté a úplně pohádkové.

Jen to má jedno pravidlo – musí se běhat.
Není zima… a vzniknou ty nejlepší momentky. 🤍

Co myslíte — zůstane už jaro, nebo nás zima ještě jednou překvapí? ❄️

Dnes je to přesně 10 let, co jsem si koupila svůj první foťák.Vybírala jsem ho opravdu pečlivě.Podle barvy.Byl totiž čer...
01/03/2026

Dnes je to přesně 10 let, co jsem si koupila svůj první foťák.

Vybírala jsem ho opravdu pečlivě.
Podle barvy.
Byl totiž červený. ♥️

Fotila jsem cyklistiku a byla jsem přesvědčená, že ze mě bude velká sportovní fotografka. 🚴🏼

(Ale náhodou – některé tehdejší „děti“, které jsem fotila, dnes jezdí velké závody. Tour, Giro, Roubaix… To se počítá, ne?)

Byla to jízda.
Zůstali mi kamarádi (asi 2) a spousta zážitků. 🤭

A můžu říct, že adrenalin nezná ten, kdo nikdy neviděl malé děti jezdit Madison na dráze v Motole. 🚴‍♀️🔥

Od sportovní fotografie jsem se sice odklonila,
ale na svatbách je to vlastně dost podobné.

Pořád jde o lovení pravého momentu.
Být ve správný čas na správném místě.
Všímat si detailů.
Vyprávět příběh reportáží.

Jen se místo cílové pásky čeká na první polibek. 🤍

2016 → 2026

Na svatbách nejsem jen tichý pozorovatel s foťákem.Většinou zcela přirozeně zapadnu mezi hosty. 🤍Zavzpomínám s babičkou ...
10/02/2026

Na svatbách nejsem jen tichý pozorovatel s foťákem.
Většinou zcela přirozeně zapadnu mezi hosty. 🤍

Zavzpomínám s babičkou na její svatbu,
strýčkovi vysvětlím, proč fotím právě tímhle foťákem,
zahraju si s dětmi hru, zatančím s družičkami makarenu! 💃🏻

Povídáme si, smějeme se, pomůžu, zařídím a u toho vše fotím! Jsem tam k dispozici přesně tak, jak je v tu chvíli potřeba. 😉

Můj fotobatoh navíc nebývá plný jen fototechniky,
ale i malých nezbytností, které se vždycky hodí –
zavírací špendlíky, papírové kapesníky, gumičky…🤣

Jsem nadšená z toho, jakými svatbami – a hlavně jakými lidmi – se mi plní letošní sezóna (a kupodivu začíná i ta příští. 🌊)

Tohle je předsvatební focení mé první letošní svatby, která mě už za chvilku čeká. 🤩
A už jen to, že se vydali dobrodružně fotit v zimě, mi potvrdilo, že jsme se našli správně. ❄️🤍

Těším se na každou svatbu. Fakt moc!

Měli jsme jet na jiné místo.Zima měla vlastní plán. ❄️A tak vznikl příběh o dvou lidech, sněhu a lásce bez póz.O běhání,...
28/01/2026

Měli jsme jet na jiné místo.
Zima měla vlastní plán. ❄️

A tak vznikl příběh o dvou lidech, sněhu a lásce bez póz.
O běhání, smíchu a energii, kterou nejde naaranžovat – ale která mezi vámi prostě musí být.

Skvělý vibe, opravdové emoce a chvíle, kdy zapomenete, že se fotí. 🤍

A děkuju, že mi do cesty chodí lidi na stejné vlně. 🌊 Těším se na svatbu! 🤩

Na konci minulého roku jsem si sepsala všechny vize na ten letošní…2000 sledujících na Instagramu 🧑‍🧑‍🧒‍🧒2–3 focení týdn...
31/12/2025

Na konci minulého roku jsem si sepsala všechny vize na ten letošní…

2000 sledujících na Instagramu 🧑‍🧑‍🧒‍🧒
2–3 focení týdně 🗓️
Vydělávat hodně peněz 🤑
Každý měsíc vlastní projekt 📷

A už v půlce ledna jsem měla cíl jediný…
přežít těhotenství a přivézt na svět zdravé miminko. 🚼

Fotocíle z papíru jsem sice nesplnila.
I tak tu se mnou zůstalo 1647 lidí. 🤍
I přesto, že jsem byla letos víc off než online. 🥹

Děkuju vám.
A do nového roku přeju hlavně zdraví a klid. 🫶🏻

Snow is back! ❄️Stihla jsem vypozorovat, že i sníh má jistou pravidelnost! Trocha sněhu na přelomu listopadu a prosince,...
30/12/2025

Snow is back! ❄️

Stihla jsem vypozorovat, že i sníh má jistou pravidelnost!

Trocha sněhu na přelomu listopadu a prosince, pak něco málo ke konci roku, občas ještě záchvěv v druhé půlce ledna… a pak? Tůůůůdle! ☃️

Takže, kdo chce fotky, musí jednat hned!
Než zas zmizí! 🤍

Adresa

Semily
513 01

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Fotografka ze Semil zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Fotografka ze Semil:

Sdílet

Kategorie