10/02/2026
Na svatbách nejsem jen tichý pozorovatel s foťákem.
Většinou zcela přirozeně zapadnu mezi hosty. 🤍
Zavzpomínám s babičkou na její svatbu,
strýčkovi vysvětlím, proč fotím právě tímhle foťákem,
zahraju si s dětmi hru, zatančím s družičkami makarenu! 💃🏻
Povídáme si, smějeme se, pomůžu, zařídím a u toho vše fotím! Jsem tam k dispozici přesně tak, jak je v tu chvíli potřeba. 😉
Můj fotobatoh navíc nebývá plný jen fototechniky,
ale i malých nezbytností, které se vždycky hodí –
zavírací špendlíky, papírové kapesníky, gumičky…🤣
Jsem nadšená z toho, jakými svatbami – a hlavně jakými lidmi – se mi plní letošní sezóna (a kupodivu začíná i ta příští. 🌊)
Tohle je předsvatební focení mé první letošní svatby, která mě už za chvilku čeká. 🤩
A už jen to, že se vydali dobrodružně fotit v zimě, mi potvrdilo, že jsme se našli správně. ❄️🤍
Těším se na každou svatbu. Fakt moc!