02/03/2026
Opět jsem si s kámošem a dal podzimní výlet do Banátu. Nechápu jak je to možné, ale počasí zase vyšlo na jedničku. Jen tedy když si vezmeš celou foto výbavu je super vzít i karty do foťáku, aby jsi nemusel vše fotit na telefon😅
28. října 177
Sedlcany
26401
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Radek Fouček - Fotograf zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Radek Fouček - Fotograf: