17/09/2018
Zdravím všechny,
omlouvám se za nynější neaktivitu, ale nebudeme si lhát, měla jsem na léto strašně velké oči jak budu fotit, bohužel realita byla spíše taková, že jsem foťák měla v ruce asi 3x, protože nebyl čas, nápady a ani energie... Bohužel jsem mi za celé léto nashromáždilo strašně moc fotek a teď v tom úplně plavu, do toho organizuji jednu věc o které zatím nechci moc mluvit, ale brzy se vše dozvíte. Každopádně během týdny by měla být vyvěšena nabídka focení MATURITNÍCH PLESŮ a STUŽKOVÁKŮ. Termíny se plní, tak ať neprošvihnete právě ten svůj. :)