12/04/2026
Rodinné focení mám většinou spojené s přírodou.
Procházky, východy nebo západy slunce, jemné světlo, klid, trochu té éteriky… ✨
Tentokrát to ale bylo úplně jinak.
Ve čtvrtek jsem vedl workshop v rámci Sony Alpha dnů v Megapixel.cz v Brně – a ocitli jsme se uprostřed města.
Z jedné strany budovy, z druhé strany budovy, mezi tím malý park. Žádná „pohádková“ lokace.
A víte co? Bylo to parádní.
Fotili jsme na ostrém, tvrdém slunci – a ukázali si, že i v takových podmínkách se dá vytvořit něco, co má atmosféru.
Stačí vědět jak na to, trochu přemýšlet a nebát se.
Mám z toho kupu snímků, které mi dělají upřímnou radost. Několik z nich dávám i sem a snad udělají radost i vám. 📸
P.S. Pokud se vám tenhle styl líbí a chtěli byste něco podobného nafotit, ozvěte se ;-)