20/01/2026
Asi jako většina národa jsem i já lovila polární záři.
Dozvěděla jsem se o ní úplnou náhodou, při přesdílení videa od Lišáka o „nejdražší dovolené v Laponsku“.
Žádný výlet do polí se nekonal. Lov probíhal doma, nejdřív v kuchyni, pak v ložnici… a najednou tam byla. Jen na pár minut, ale tak jedinečná, že jsem vykřikla radostí a jen nevěřícně zírala, co se to děje.
Omluva všem sousedům 😅 ale tohle se nedalo prožít potichu. Neskutečná nádhera ✨
O to krásnější na tom je, že se polární záře ukázala i u nás v Česku 🤍
Věřím, že jinde byla vidět ještě krásněji, kde není tolik světelného šumu. Ale tak to u prchavých okamžiků chodí… ne všechno se dá zachytit.
Jestli jste ji taky viděli nebo fotili, nasdílejte mi ji do komentářů ✨