Lucie Šmejkalová FOTO

Lucie Šmejkalová FOTO 🔸 Rodinné a těhotenské focení
🔸 Miminka u Vás doma | lifestyle
🔸 Zážitkové focení se zvířaty

Fotím pro vás to, co si sami nevyfotíte - okamžiky, které teď prožíváte a nechcete nikdy zapomenout. Neformální, přirozený a upřímný – nadčasový styl fotografií, které Vám mohu nabídnout.

30/07/2025

Co vy na to?
Já to vidím jako příjemnou možnost změny 😇😉📷 Jasně, ne vždy chceme hlídat při focení, aby nekoho něco nepřejelo, příroda pro mě dál zůstává top, ale i tohle má něco do sebe 😉
Zkrátka - když chcete mít společné zážitky i vzpomínky v netradičním stylu, ozvěte se mi a vymyslíme něco přesně pro vás!

Nebojte se být sami sebou, společně se zasmát, obejmout se tam, kde jste opravdu doma.

Co se povedlo i nepovedlo 😉😇V květnu 🌸.. samozřejmě, že vim, že už je červen 😉Je to lehce opožděně, ale znáte mě - napře...
09/06/2025

Co se povedlo i nepovedlo 😉😇
V květnu 🌸
.. samozřejmě, že vim, že už je červen 😉
Je to lehce opožděně, ale znáte mě - napřed potřebuju mít hotovo to, na co čekáte, pak se tady můžu rozepisovat 😇

👉 Mrkněte do příspěvku a dejte mi vědět, jestli tyhle střípky chcete vidět i za červen

-----------------

Není to daleko, když víte, že to za to stojí!(Ony to věděly a já jsem měla tu čest být u toho.)Vážím si každého klienta,...
02/06/2025

Není to daleko, když víte, že to za to stojí!
(Ony to věděly a já jsem měla tu čest být u toho.)

Vážím si každého klienta, ale když vím, že jste za mnou (příbramsko) jeli na focení od slovenských hranic, tak cítím neskutečnou radost, ale i obrovskou zodpovědnost 🧡

Vůbec to není o tom, že bych pak do focení dala víc, než komukoli jinému - vždy jedu na max, takže to ani nejde, ale už předem tuším, že tohle nebude jen tak obyčejné

Dorazily v lehce chaotickém tempu (jak už to u sourozenců bývá), ale s očima plnýma očekávání a takovým tím nadšením, co si pamatujete z dětství, když se plánovalo „něco velkýho“...

🔸 Místo – dokonalé.
🔸 Světlo – pohádka.
🔸 A atmosféra? Jako když si vezmete den volna od dospělosti a prostě si jen dovolíte být spolu. Smát se, vzpomínat, nic neřešit, objímat se uprostřed lesa jen proto, že můžete...

Ano, tyhle okamžiky jsou za odměnu.
Říkáte si, jestli má smysl jet stovky kilometrů „jen na focení“ – tak vám na ni hned odpovím: ne, nemá.
Ale má obrovský smysl jet stovky kilometrů za zážitkem, který připomene, co je vám opravdu drahé. A pokud u toho vzniknou krásné fotky? Tak je to win-win.

👉 Pokud tohle čtete a máte v hlavě tu jednu osobu, se kterou chcete zase zažít "něco velkýho", napište mi.
👉 Focení může být klidně jen bezva výmluva. A nebo přesně ten den, který si budete pamatovat.

Velký putuje za Kačenkou Katka Sinorova
, která za námi tyhle úžasňáky přivezla 🐺 Démonek a Áres & 🦊 Loki
Vizáž: Mirka Schovánková Miroslava Schovánková

-----------------------

📸 Portrétní kouzla bez trapných póz | Přirozenost • Klid • Radost • Smích
🧡 Lidskost je moje superschopnost

Vlk je symbolem síly, svobody a hlubokého spojení s přírodou. Od pradávna byl vnímán jako ochránce a učitel. V mýtech a ...
16/05/2025

Vlk je symbolem síly, svobody a hlubokého spojení s přírodou. Od pradávna byl vnímán jako ochránce a učitel. V mýtech a legendách vystupuje jako věrný druh, strážce smečky, ale i osamělý poutník, který zná tajemství divočiny.

👉 Je to "to", čím vás tak moc právě vlci přitahují?

Focení s vlky neprobíhá s pravými vlky!
Vzhledem k jejich povaze by to ani nešlo. Probíhá tedy se smečkou dvou Československých vlčáků. Toto plemeno si zachovalo onen vlčí vzhled, ale už v sobě nemá divokost pravého vlka. 🐺🐺

Démon s Áreskem, které za námi majitelka vozí, jsou mírní a opravdu hodní. Pokud se v nějaké pohádce mihnul vlk, pak je dost velká šance, že to byl právě Démonek.

✨focení je vhodné i pro menší děti, které ale ví, jak se ke zvířatům chovat a nebojí se
✨ a ano, u vlků vám kyvnu i na fotku, kde je více lidí pohromadě 😉

Obrovský dík opět putuje nejen za mou milou klientkou za úžasnou spolupráci, ale pochopitelně i za Kačenkou Katka Sinorova , která za námi oba čtyřnohé kluky přivezla - děkuju ❤️

Letos jsme to stihli 👍📷Loni téměř všechny jarní květy pomrzly, roky předtím se opakoval podobný scénář nebo než jsme se ...
14/05/2025

Letos jsme to stihli 👍📷
Loni téměř všechny jarní květy pomrzly, roky předtím se opakoval podobný scénář nebo než jsme se domluvili na konkrétním termínu, byly fuč 🙃

Letos jsem v dubnu začla lehce propadat panice kdykoli jsem zkoukla, kolik z vás si o to rozkvetlé focení psalo - jak to stihnu?!

Ale vy jste byli všichni naprosto úžasní, termíny jsme vždy sladili během pár dnů a hurá fotit.

👉 Všem děkuju za úžasnou spolupráci
👉 Děkuju moc za možnost se o vaše fotky podělit

A jen tak mimochodem, budu se zas opakovat - všechny vás nám za odměnu 😉😇

✨ Za mě TOP fotku z celé téhle rozesmaté série dávám do komentáře - do vy na to, souhlasíte nebo by to u vás vyhrála jiná? 👇👇👇

A víte, co hlídám teď?
Máky, chrpy, kopretiny - koho zajímá víc, na nic nečeká a píše nebo volá, protože ani tohle se nedá úplně přesně dopředu naplánovat.
✨ Když o vás vím, tak to stihneme!

Sdílejte, komentuje - jakákoli reakce od vás je ta nejlepší možná podpora ❤️

❤️

Tohle je něco, za co jsem neskutečně vděčná ❤️Nejsou všechny dny tak "růžové" a bez mráčku, jak to obvykle vypadá 🌞Tahle...
11/05/2025

Tohle je něco, za co jsem neskutečně vděčná ❤️
Nejsou všechny dny tak "růžové" a bez mráčku, jak to obvykle vypadá 🌞
Tahle vaše slova jsou ale přesně tím, co mi dodává energii a když se ohlédnu, tak vím, že všechno to, co do vašich focení vkládám, má smysl 😉

👉 A to je sakra velkej pohon k další práci 📷
👉 Je to ten největší závazek vůči vám, který mě tlačí neustále jít dál, zlepšovat se a neusínat na vavřínech

Díky za to vám, mým klientům 😇❤️

A abych jen tak nezakecala tohle úžasné focení - to je Lenka, která řešila nějaká čísla v rodném listě 🙃

👉 Jestli na to s maminkou vůbec mají ještě věk...
👉 Jestli si s nimi poradím, že se nikdy nefotily...

Jsem vděčná!
Za vaši důvěru, kterou ve mě vkládáte a já vždy udělám maximum pro to, abych ji nezklamala 📷

Pár dalších fotek přidám do komentářů ⬇️⬇️⬇️
.........
Velký dík putuje pochopitelně i za Kačenkou Katka Sinorova , která za námi vozí lišáčka Lokiho 🦊
A za Mirkou Miroslava Schovánková , která se postarala o líčení

❤️

Tak jsme se celým focením zas prosmály 📷 (já vím, to slovo zní příšerně, ale přesnější prostě není :D)Zaujala vás druhá ...
09/05/2025

Tak jsme se celým focením zas prosmály 📷
(já vím, to slovo zní příšerně, ale přesnější prostě není :D)

Zaujala vás druhá fotka?

👉 To je on - smích.
👉 Ten, který nejde zahrát ani předstírat.
👉 Ten, který není uhlazený, není „dokonalý“, ale je opravdový.

Díky němu má fotka energii, která se nedá naaranžovat ani napózovat.

Já vím, že spousta z nás se bojí, že na focení nebudou vědět, co dělat s rukama, s výrazem, vlastně s celým obličejem… Že pak vzniknou fotky, na které se podívají a řeknou si: „Tohle fakt nejsem já.“

Ale takhle to u mě nechodí.

Nemusíte nic hrát. Nemusíte být „fotogeničtí“. Nemusíte se snažit být někdo jiný. Stačí být tam – a nechat mě pracovat. Vlastně vám vždycky říkám, že se vykecáme a něco nafotíme. Říkám to hlavně proto, abych ty vaše obavy odlehčila, ale ono to tak stejně nakonec probíhá :)

Smích je to nejhezčí, co si z focení můžete odnést...právě proto tenhle typ fotek miluju nejvíc.

A jasně, že ten jemný ženský portrét jsme zvládly taky (1. fotka) – klidný, něžný, s tou tichou silou, která člověka zastaví a nechá jen koukat.

Proto mám ráda, když se na focení prostě jen je.

🌸 Bez očekávání. Bez přetvářky.
🌸 Jen klid, smích, šeřík ve vlasech… a ono to vznikne.

Co vy na to? Máte rádi tyhle opravdové úsměvy?

P.S a joooo, to se mi to fotí, když mi chodí takhle úžasné klientky Petra Plojharová - díky za milé setkání a focení :)

Také vám běží v hlavě podobné nesmysly?👉 „Neumím se tvářit.“👉 „Nemám na to postavu ani věk.“👉 „Nemá to smysl, nejsem mod...
26/03/2025

Také vám běží v hlavě podobné nesmysly?

👉 „Neumím se tvářit.“
👉 „Nemám na to postavu ani věk.“
👉 „Nemá to smysl, nejsem modelka…“
👉 „Není to důležité.“

Je úplně jedno, jestli vám je 20, 30 nebo 50...
Nezáleží na tom, jestli oblékáte velikost 36 nebo 46...

📷 Cvak!
První fotka. Druhá. Třetí.
Začínáte se smát, cítíte se přirozeně, uvolněně.
A tak vám chci jen připomenout, že:

👉 krása není podmíněna věkem, váhou ani dokonalostí.
👉 hodnota není v tom, kolik toho zvládáte každý den pro druhé.
👉 jste to jen Vy. A to stačí!

Můj úkol je jasný:
Aby vás focení bavilo. Aby na něm nebylo nic trapného. A abyste odcházela s fotkami, které si budete chtít vystavit, posílat všem známým a tajně se na ně dívat ještě o půlnoci.

🌸 🌸 🌸
A jen lehce připomínám - blíží se nám to nejrozkvetlejší období celého roku, které ženskému portrétnímu focení opravdu přeje...

Adresa

28. října 16 , 261 01 Příbram 7
Pribram
26102

Telefon

+420777634682

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Lucie Šmejkalová FOTO zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie