02/06/2025
Není to daleko, když víte, že to za to stojí!
(Ony to věděly a já jsem měla tu čest být u toho.)
Vážím si každého klienta, ale když vím, že jste za mnou (příbramsko) jeli na focení od slovenských hranic, tak cítím neskutečnou radost, ale i obrovskou zodpovědnost 🧡
Vůbec to není o tom, že bych pak do focení dala víc, než komukoli jinému - vždy jedu na max, takže to ani nejde, ale už předem tuším, že tohle nebude jen tak obyčejné
Dorazily v lehce chaotickém tempu (jak už to u sourozenců bývá), ale s očima plnýma očekávání a takovým tím nadšením, co si pamatujete z dětství, když se plánovalo „něco velkýho“...
🔸 Místo – dokonalé.
🔸 Světlo – pohádka.
🔸 A atmosféra? Jako když si vezmete den volna od dospělosti a prostě si jen dovolíte být spolu. Smát se, vzpomínat, nic neřešit, objímat se uprostřed lesa jen proto, že můžete...
Ano, tyhle okamžiky jsou za odměnu.
Říkáte si, jestli má smysl jet stovky kilometrů „jen na focení“ – tak vám na ni hned odpovím: ne, nemá.
Ale má obrovský smysl jet stovky kilometrů za zážitkem, který připomene, co je vám opravdu drahé. A pokud u toho vzniknou krásné fotky? Tak je to win-win.
👉 Pokud tohle čtete a máte v hlavě tu jednu osobu, se kterou chcete zase zažít "něco velkýho", napište mi.
👉 Focení může být klidně jen bezva výmluva. A nebo přesně ten den, který si budete pamatovat.
Velký putuje za Kačenkou Katka Sinorova
, která za námi tyhle úžasňáky přivezla 🐺 Démonek a Áres & 🦊 Loki
Vizáž: Mirka Schovánková Miroslava Schovánková
-----------------------
📸 Portrétní kouzla bez trapných póz | Přirozenost • Klid • Radost • Smích
🧡 Lidskost je moje superschopnost