30/03/2026
Podzim nebo jaro? 🍂🌿
Upřímně… na tom vlastně nezáleží.
To nejhezčí světlo si totiž nevybírá roční období - to si vybíráme my. Navíc k tomu vaše rodina.
Blízkost. Doteky. Smích mezi větami.
Přesně takové momenty stojí za to si uchovat.
Jestli i ty chceš zachytit svoji rodinu v tomhle jemném, přirozeném světle, napiš mi 📩
Jarní termíny se rychle plní a byla by škoda to zase odložit „na někdy“.
👉 Ozvi se do zpráv nebo si rovnou rezervuj svůj termín.
Těším se na vaše příběhy. ✨Vaše fotografka Lucie
Plánujete jarní focení?