13/04/2026
Díky moc za příležitost. R66 fotím moc rád. Podnětů je tam tolik, že občas nevim, co dřív a podle toho pak vypadá počet snímků na SD kartách. A pak přijde vybrat to nelepší a dodržet zadání. Letošní rok tedy takto. Snad se libi. Diky moc Městské kulturní centrum Příbram