31/05/2026
👶📸 Nestihli jste newborn focení v prvních 14 dnech po narození miminka?
To vůbec nevadí. ❤️
Často se setkávám s obavami rodičů, že když nestihli focení v prvních dnech života, přišli o možnost mít krásné vzpomínkové fotografie. Pravda je ale taková, že fotit se dá kdykoliv. Každé období má své jedinečné kouzlo a každé přinese úplně jiné, ale stejně krásné vzpomínky.
Na fotografiích je malý krasavec, kterému jsou už dva měsíce. 🥰 A podívejte se, jak nádherné snímky vznikly! Už vnímá okolí, navazuje oční kontakt, občas vykouzlí první úsměvy a jeho osobnost se začíná pomalu projevovat. ✨
Neexistuje špatný čas na focení vašeho miminka. Důležité je zachytit období, ve kterém se právě nachází, protože každá etapa uteče neuvěřitelně rychle. ❤️
Ať už je vašemu miminku pár dní, několik týdnů nebo pár měsíců, společně vytvoříme krásnou památku, ke které se budete rádi vracet. 🤍
📸💕