19/03/2023
Ahoj všichni!
Chtěla bych se s vámi podělit o náš úžasný výlet s dcerou Ráchel za mojí nejlepší kamarádkou do Skotska. I když od naší poslední návštěvy uplynuly 4 roky, nedávno jsme se tam opět vrátily a prožily společně skvělé jarní prázdniny.
Skotsko je opravdu krásná země plná malebných krajů, úchvatných hor. Počasí tam bývá dost deštivé, z čehož vytěžila maximum dcera při koupi nových Martens :), nicméně náladu nám to rozhodně nezkazilo.
Je mi líto, že jsem se s nejlepší kamarádkou neviděla tak dlouho, někdy mi její obejmutí hodně chybí, ale věřím, že se uvidíme dřív než zase za další 4 roky.
Bylo to nezapomenutelné a jsem vděčná za těch několik dní s ní právě ve Skotsku, protože je to prostě l á s k a.
Přeji vám krásný den!