06/09/2025
Když se mi narodil prvý syn, byli jsme na newborn focení. Trvalo to přes 3 hodiny, cítila jsem se nějak nekomfortně a vlastně se mi tam ani nechtělo jít 🙂
V šestinedělí potřebují maminky i miminka klid.
A proto já fotím newborn v pohodlí domov,max hodinu( pokud se nezakecáme 😀)
Je to pro mě nepopsatelný pocit, když mě vpustíte do svého soukromí a já mohu s vámi procítit ty krásné chvilky s miminkem 🫶🤗