17/04/2026
Občas si myslíme, že jsme nějaký kočky.
(Než se začneš zlobit, zmíním ze asi směřuju jinam, než se to zdá 😃)
Myslíme si, že jsme tvorové, co mají 9 životů, bezpočet šancí všechno stihnout a že můžeme to příjemné odkládat až na potom, až budeme mít vyřešíno to nepříjemné.
Bohužel nebo bohudík máme život jenom jeden. A on někdy nečeká. Tak nečekej ani ty a pokud ti už dlouho klepe na dveře nějaká múza, věz, že bys ji konečně měla pustit dál.
...
Btw - miluju, když mě berete na ta "svá místa". Třeba jako k vintage kárám 😍🚙