12/05/2026
Jak už si mnozí z vás všimli, letošní fotosezóna je u mě mnohem klidnější než v předchozích letech. Svatby se mi letos obloukem vyhnuly, nebo vlastně spíš já jim 😄 První polovinu roku jsem díky tomu mohla naplno věnovat firemním zakázkám a rodinným focením.
Zítra mě čeká předposlední focení až do října… a to z krásného důvodu. V srpnu se k nám totiž přidají hned dvě nové parťačky a začne úplně nová životní etapa. 🤰🤍
I když na mateřskou „oficiálně“ nastupuji až na konci června, focení je pro mě už fyzicky čím dál náročnější, a tak jsem se rozhodla letošní sezónu ukončit už během května.
Foťák ale rozhodně nevěším na hřebík! A všem, kdo se ptáte na Vánoce – nebojte, vánoční focení bude 🎄 Jen letos proběhne v menším a klidnějším režimu než v předchozích letech. Rezervace budu přijímat individuálně a přednostně hlavně pro ty z vás, kteří se ke mně pravidelně vracíte.
V plánu je focení u mě v ateliéru, ve Fotogramu i v Lightstudiu. Jakmile spustím rezervace, určitě vám dám vědět – hlavně termíny v Lightstudiu bývají každoročně pryč během chvilky i ze stran jiných fotografů, takže to pro vás budu hlídat a nějaké víkendy zkusím ulovit 😊
Děkuju všem, kteří si ke mně našli cestu a byli součástí letošní sezóny. A omlouvám se všem, jejichž poptávky jsem letos musela odmítnout. Věřím, že to pochopíte, a já se na vás budu moc těšit zase o Vánocích a v příštím roce.
Vaše Sýkorka 🤍