25/02/2019
Po nemocné pauze se Vám opět hlásíme zase v plném nasazení. Jaro je pomaloučku tady, tak proč do něj nevkročit s fotkou podle Vašeho gusta? Třeba zahájit takovou mini sérii čtyř ročních období jaro/léto/podzim/zima? Ať už jste v očekávání nebo se Vám právě narodilo miminko nebo už máte větší děti, vždycky je vhodná chvíle zmapovat další rok ve Vašem životě pomocí fotky, která Vám zůstane už napořád.
PS: Výhodou je, že jste na konci roku dostatečně zásobeni fotkama, které prarodičům vždycky udělají radost, třebas pod stromečkem :-) :-) :-)
Těšíme se na Vás! MiMa Foto