04/06/2026
Proč je dobrý mít na svatbě třeba co****le?
A proč neni dobrý tam mít slackline 🤨?
Tak já vám povím krátký příběh 💬.
Odfotil jsem portréty Martiny a Aleše, když se ženich rozhodl, že se v “oxfordkách” projde po slacklině. Dopadlo to výronem kotníku, omdlením, kříšením, studenýma obkladama a berlema 🫣.
Tak asi proto neni dobrý mít na svatbě slackline 😳!