16/09/2024
To červencové ráno se na západě největšího azorského ostrova, San Miguel, honily poněkud nečekaně nízké mraky a sluníčko tak jen tu a tam mrklo do krajiny. Trpělivě jsem si počkal, až mrkne tam, kam jsem já potřeboval ;-)
(chvíli jsem váhal, jestli po uplynulém víkendu dávat ven fotku, která obsahuje vodu. Ale že je to voda hezky a víceméně symetricky obklopená hrází, nemusela by snad až zas tolik vadit. Tímto také držím palce všem, co měli s přemírou vody tento víkend co do činění!)
Potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám web zlepšovat. Budeme se k vašim datům chovat slušně.