05/06/2026
Často si myslíme, že krásné fotografie vznikají díky modelkám.
Jenže většina žen na mých fotografiích nikdy před objektivem nestála.
Neumí pózovat.
Neživí se focením.
A často mi před focením říkají, že jsou nervózní.
To, co vidíš na fotografii, není zkušenost.
Je to důvěra.
A ta je mnohem důležitější. 🤍
👉 Napiš mi do komentáře, jestli bys měla před focením trému.