31/05/2026
„Já nevím, co s rukama.“ Věta, kterou na těhotenském focení slyším často. Dobrá zpráva: nemusíte vědět, co s rukama. Ani jak se tvářit, ani kam koukat. To je moje práce. Těhotenské focení není konkurz na modelku. Je to spíš hodina, během které si povídáme, projdeme se, občas se zasmějeme tomu, jak je najednou těžké zavázat si tkaničku a mezi tím vzniknou fotky, na kterých jste to opravdu vy.
A mimochodem – témeř všichni mi na začátku řeknou, že se neradi fotí a že nejsou fotogeničtí. A skoro všichni odchází překvapení, jak v pohodě to celé bylo.
Takže pokud vás od focení dělí jen obava, že nevíte, co dělat před foťákem, můžete ji s klidem nechat doma:)