13/05/2026
Trošku osobní příspěvek, ale chci si tady něco uchovat🙏
Když jsem poznala Dana na Bali, byl tam sám.
Pracoval na sobě, hledal klid, směr… a zároveň vyzařoval neskutečnou energii, kterou nešlo přehlédnout❤️
Měl projekt , pomáhal místním dětem a rozdával radost všude kolem sebe. Byl neskutečně usměvavý, energický a pozitivní. Zářila z něj neskutečná energie, láska a radost. Bylo neuvěřitelné pozorovat, jak ho mají děti i okolí rádo. Setkání s nim ve vás na několik dní zanechalo tak krásný pocit, že jsem se ještě několik dní usmívala☺️.
Ale nebylo tomu tak vždycky.
Ušel obrovský kus cesty. Poznal sám sebe. Naučil se mít rád člověka, kterým je. A nenechal se pohltit tím, co od něj čekal svět nebo okolí. Nenechal se porazit. A věřil sám sobě ❤️
A pak přišel Simon.
Nejen přítel. Ale troufám si říct, že životní partner. Spřízněná duše. Soulmate.
Dvě srdce, která se měla potkat přesně v momentě, kdy byla připravená.
Nikdo z nás neví, kdo s kým zestárne nebo co přinese čas. Ale některá setkání změní člověka navždy, i kdyby měla trvat jen část života. A tihle dva se od sebe učí každý den. O lásce. O přijetí. O svobodě být opravdu sám sebou. Posilují se navzájem. Nejen svou víru v sebe, ale v život.
Teď jsou spolu na Bali. Šťastní. Přítomní. A je nádherné to vidět. 🖤.
Jsem vděčná, že jsem tě, poznala. Jsi jedním z lidí, které i když jsem viděla jen dvakrát ve svém životě, ve mně zanechali stopu. Vážím si našeho, teď už snad i přátelství a věřím, že plány co jsme domluvili na focení, dot.áhneme 🤗. To samé platí i o tobě, .skin Jste oba neskutečně čisté duše a já děkuju, že mi s vámi na focení bylo tak fajn ❤️