19/05/2026
V 5 ráno budíček. Oblíknout, sbalit pár věcí a vyrazit do lesa. 🌞
Včera jsem šla na svůj první medicine walk v rámci přípravy na červnový vision quest (o tom vám povím příště 😅).
Medicine walk není pochoďák. Je to spíš o tom jen poBÝT sama se sebou v lese. Bez cíle. Bez spěchu. Bez telefonu (jen na pár fotek a mapu, když se ztratíš😃)🌲
Vzala jsem si pár otázek, deník a spoustu hodin času. Chvíli jsem jen seděla na sluníčku, pozorovala mravence, poslouchala les…a po dlouhý době pocítila jaký to je nikam nespěchat. 🙏🏻🤪
Nachodila jsem toho víc než bylo v plánu, protože zima mě moc nenechala dlouho sedět 😅 ale kolem 10 už bylo tak krásně, že jsem fakt toužila najít nějakou hezkou louku. A pak jsem se u jedný objevila.
Lehla jsem si do trávy…a najednou se zatáhlo 😝 koukala jsem na to nebe a říkala si: „To si ze mě fakt děláš srandu.“
Myslím, že poprvý v životě jsem 30 min v kuse jen ležela a čuměla do nebe a prosila slunce aby vylezlo 😅
Tohle byl ten nejvíc naplňující den jen pro mě.
Plánuju to dělat častěji. Myslím, že kdybychom si tohle všichni naordinovali jednou za 3 měsíce, tak jsme spokojenější a bohatší 😅 protože levnější terapii asi nenajdeš :))