11/02/2026
Nefotím jen byznys... Fotím pokaždé, když má někdo chuť a pocit, že stojí za zachycení. Protože stojí!
Setkávám se s tím každou chvíli a já to znám taky. Jak se někdo podívá na své staré fotky a uvědomí si, že vypadal dobře a nebyl vůbec tak divný, ošklivý, tlustý atd. atd., jak si v té době myslel. Tak to je, teď a tady jsme k sobě strašně kritičtí, nemáme odstup, nedíváme se objektivně a hledáme na sobě každou blbost. A po čase nechápeme...
Fotky docela dobře pomáhají k tomu, abychom se viděli v různých etapách života a viděli ten posun, změny a viděli jsme, že jdeme dopředu, nezůstáváme na místě, i když... a to je stejný případ... teď a tady to tak vypadá.
Prostě vypadáte dobře, posouváte se dál a dál. Zkuste tomu věřit teď a užít si to. Procvičujte to a obraťte si ten svůj pohled z kritiky na... Co na sobě máte rádi? Ať už na těle nebo na osobnosti. Dejte si tu práci. Přijdete na to. A až na to přijdete, zjistíte, že to stojí za to!