05/05/2026
Moji milí,
čeká mě nová kapitola – v létě se přesouvám do Písku 🤍
S některými z Vás se znám roky. Od párového focení, přes svatby až po chvíle, kdy dnes držíte v náručí své děti… a některé z nich mě znají jako „Tetu blik blik“ ✨
Děkuju Vám za důvěru a všechny příběhy, které jsem mohla zachytit.
Nově mě najdete pod názvem
www.valickovafoto.cz
Ateliér Vedralová ale nekončí – pokračuje dál s mojí mamkou. A pokud to půjde, ráda se s Vámi potkám i na podzim v Praze 🤍
Není to rozloučení… spíš nová cesta.
Budu se těšit, až se zase uvidíme ✨
Martina