KUbajsz photography

KUbajsz photography Fotografie | Tvorba webových stránek | Marketing

http://photo.kubajsz.com Díky focení poznávám nová místa, nové lidi, nové věci a to mě na tom baví nejvíc. :)

Tyhle místa v Saském Švýcarsku znáte? :)
30/05/2024

Tyhle místa v Saském Švýcarsku znáte? :)

Chtěl jsem si zkusit natočit vlog na akční kamerku Ace Pro od Insta360 a tohle je výsledek. Krom toho, že jsem vlezl někam, kam nesmím, trochu se ztratil a v...

Filtry na objektivy znáš? A Máš? Vyznáš se v nich? Kdyby ne, tak tady je video, který by mohlo pomoct :)
25/03/2024

Filtry na objektivy znáš? A Máš? Vyznáš se v nich? Kdyby ne, tak tady je video, který by mohlo pomoct :)

Takový krapet delší video o filtrech. První část je spíš teorie, druhá část je pak hodně o ukázkách, co jaký filtr dělá :)Chapters: 00:00 - úvod01:35 - Pravi...

10/52 - Tenhle týden byl o něco volnější a hodně o řešení mailů a plánů na tenhle rok. Taky o malym zákroku na ruce, ze ...
11/03/2024

10/52 - Tenhle týden byl o něco volnější a hodně o řešení mailů a plánů na tenhle rok. Taky o malym zákroku na ruce, ze kterýho jsem si odnesl pár stehů na dlani. Což mě vy-outovalo na pár dnů z ježdění na kole :/

Chuť jsem si ale spravil focením východu slunce po dlouhý době a bylo to super. 🙌🏼

Zásadní pro mě byla i schůzka ve stablecam, což je distributor značek jako Insta360 a nebo Freewell filtrů a odvezl jsem si od nich velkou nálož super produktů, na který už brzo budou video recenze. 😬

No a povedlo se mi udělat i video o bramboře. Takže to vlastně byl celkem i produktivní tejden 🤙🏼

9/52 Devátej tejden byl taky hodně o znamení řízení 😁 Ze Saint-Tropez jsme se přesunuli do Švývarska a pak dom. Já klasi...
04/03/2024

9/52 Devátej tejden byl taky hodně o znamení řízení 😁 Ze Saint-Tropez jsme se přesunuli do Švývarska a pak dom. Já klasicky na konci tripu zjistil, že mám jak málo fotek, tak málo záběrů. 🙆🏻‍♂️ Ale video se naštěstí povedlo udělat. Jen v tom musim najít nějakej lepší balanc, když chci z nějakýho výletu mít fotky i videa.

Druhá polovina byla taky hodně o autech. (Jak jinak 😁). Konečně jsem se projel pořádně v M340i a jsem z toho suta fakt nadšenej. 🙂

Grenadier dostal nový papuče od .de a moc mu slušej.

A celej tenhle zběsilej týden se mi povedlo zakončit parádní projížďkou na kole. Takže za mě idoš 🤘🏼

Právě jsem dostříhal video z roadtripu tímhle krasavcem, kterýho jsem vezl z 🇵🇹do 🇨🇿Když vše klapne, bude zítra, tj. v n...
02/03/2024

Právě jsem dostříhal video z roadtripu tímhle krasavcem, kterýho jsem vezl z 🇵🇹do 🇨🇿

Když vše klapne, bude zítra, tj. v neděli kolem 18:00 u mě na jůťubu. Video má 30 minut 🙆🏻‍♂️ Najdete tam tipy na pěkný místa, nějaký to naše žvatlání a pár hezkejch záběrů. Snad teda 😁

A tady ještě pár cvaků ze Švajcu. Těch bude časem ještě asi hodně 😁

Tahle švýcarská vesnička člověka vrátí o několik století zpět 🏰  🇨🇭
28/02/2024

Tahle švýcarská vesnička člověka vrátí o několik století zpět 🏰

🇨🇭

8/52  Osmý týden v roce 2024, týden kdy jsem ta volantem najel celkem 3.500km. Stihle jsem si dovézt nový auto, oslavit ...
25/02/2024

8/52 Osmý týden v roce 2024, týden kdy jsem ta volantem najel celkem 3.500km. Stihle jsem si dovézt nový auto, oslavit 36. narozky cestou do Portugalska.
🎂

Strávil jsem noc u okruhu Portimaõ, vyzvedl jsem zbrusu novej model Range Rover Sport SV, přejel jsem ze západního pobřeží Pyrenejskýho polostrovu na východní. Viděl krásný místa jako Alicante, muzeum věd ve Valencii. Navštívil jsem místo, kam jsme s rodinou jezdili na dovolený před dvaceti lety a zakončil ho v Saint-Tropéz u četníka.

Co vám budu povídat, byla to jízda, která ještě teda neskončila. Protože mě těch kiláků čeká ještě hodně 😅

Ale byl to skvělej týden 🙏🏼

Taková ta klasika, když si jdeš natočit sám video ... :D
19/02/2024

Taková ta klasika, když si jdeš natočit sám video ... :D

7/52 - Tenhle týden jsem si do týdeníčku nic nevyfotil. 🙆🏻‍♂️ Ale zas jsem se “naučil” něco novýho a na památku si sem a...
18/02/2024

7/52 - Tenhle týden jsem si do týdeníčku nic nevyfotil. 🙆🏻‍♂️ Ale zas jsem se “naučil” něco novýho a na památku si sem aspoň odložím pár fotek od Kateřiny.

V týdnu mi totiž dorazila moje první svářečka. Pro mě uplně něco novýho. Sváření jsem se vždycky vyhejbal a když mi to dorazilo, tak jsem na to čuměl jak péro z gauče. 😅

Dostal jsem rychlokurz od kamaráda Jakuba, vysvětlil mi co je TIG, MIG/MAG a MMA. Společně jsme to nějak zapojili a já se do toho vrhnul 😁

Zkoušet si housenky(sváry) na rovnej plech mě nebaví, tak jsem si rovnou zkusil svařit takovou menší konstrukci do auta 😅 A povedlo se. A mám z toho fakt radost. 😬

Samozřejmě to má k dokonalosti daleko. Ale to se natrénuje. Důležitý je, že už zvládnu svařit dva kusy železa k sobě. A musím říct, že mě to fakt baví 😁

No nic. Příští tejden se už zase ale vrátím ke svýmu řemeslu - focení. 😬

6/52- Jak si tak vždycky v neděli dělam rekapitulaci, abych nahodil něco do Projektu 52, tak zjišťuju, že většina fotek ...
11/02/2024

6/52- Jak si tak vždycky v neděli dělam rekapitulaci, abych nahodil něco do Projektu 52, tak zjišťuju, že většina fotek obsahuje auto 😁

A tenhle týden tomu nebylo jinak. V ponděli šel bohužel do světa Challenger. No a abych nebyl smutnej, tak jsem se ponořil do hledání náhrady na mobile.de a tak nějak jsem se z toho hledání probral ve čtvrtek 😂

Naštěstí se povedlo vyrazit aspoň jednou na pěknou prochajdu, ze který jsou první fotky.

A ze soboty na neděli jsme si dali první letošní přespávačku u vody. A to bylo super. Už se fakt těším, až budou delší dny a budem trávit víc času venku. 🙏🏼

Adresa

Barrandov
Praha
15500

Telefon

+420736481088

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když KUbajsz photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu KUbajsz photography:

Sdílet