22/10/2023
Jak jsme fotili v útulku 📸
🐕 Hezké víkendové dny je škoda trávit v ateliéru, a tak vyrážíme fotit pejsky ven. Někdy si uděláme výlet za Prahu do Babice – Daržbož, kde sídlí útulek Home 4 Pets. Tam už na nás čekala Zorka, která připravila seznam pejsků k focení. Tentokrát jsme vybrali velké černé. 🐕🦺
🐩 Velcí černí pejsci jsou v útulcích stálice, z nějakého důvodu o ně prostě není zájem. Černí se navíc hůř fotí mobilem, takže útulky jsou vděčné za pomoc od profesionálů. A my rádi pejskům pomůžeme k adopci.
🦮 Pejskům z útulku při focení nesundáváme obojky ani vodítka, protože je neznáme a pejsci neumí povel zůstaň nebo povel ke mně. Navíc nemůžeme zodpovědně odhadnout, jestli při focení neucítí něco zajímavějšího než naše piškoty a neutečou do lesa. Pokud fotka neumožní vodítko lehko vyretušovat, tak ho na fotce necháváme.
🐕🦺 Co pes, to osobnost. Někteří jsou živí a skáčou i metr vysoko radostí, že jsou na procházce, někteří jsou motovidla, co neumí chvíli postát, jiní jsou velcí kliďasi a nechají si vše líbit. Všichni do jednoho se však chtějí hodně mazlit a jsou vděční za jakoukoliv pozornost.
Přijďte se na tyto majestátní krasavce podívat! Za procházku Vás budou milovat! ♥️
ℹ️ www.home4pets.cz