09/06/2026
V sobotu jsem fotila závěrečné vystoupení tanečního oddělení jedné ZUŠky v divadle Bravo! Musím říct, že jsem poslední dobou velmi pozitivně překvapená vysokou úrovní, které děti v ZUŠkách, ale i DDMkách mají. Sice pořád říkáme, že děti sedí jen u telefonů, ale to, co jsem viděla, spíš vypadá na to, že se ve svém volném čase něčemu naplno věnují.
V pauze mezi focením jsem objevila branickou kavárnu Periferie. Připadala jsem si jak v nějakém středomořském městečku. Taková oáza klidu pro místní. Doporučuji!
Sdílím malou ukázku fotek. Více na mém pixinu.
Mávám zpoza hledáčku!