19/10/2023
Fotografie vznikly na krásném místě v Praze v Havlíčkových sadech v Grottě. Na začátku focení jen lehce poprchávalo, nicméně v průběhu se již dost rozpršelo.... fotily jsme dál a vznikly 4 série fotek v různých šatech i v plavkách ;)... Eva má krásnou památku v podobě snímků a ostatní ženy, které si říkají, že mají vlasy jen lehce prošedivělé, že to nebude vypadat hezky (když to není celé bílé, apod.), tak věřím, že hezkou inspiraci. Že i těch pár šedinek ve skoro černých vlasech vytváří krásný stříbrný melírek, který je jedinečný tak, jako každá žena, protože ho příroda utváří právě pro danou osobu.
Nosit své šediny s hrdostí a láskou chce čas, někdy i rok než se cosi v nás zlomí (staré programy) a najednou to nejsou nevzhledné šediny, ale zajímavě zářivé vlasy, které nám dodávají na jedinečnosti a které jsme si musely obhájit před sebou, okolím, rodinou...
Pokud se vám tento projekt líbí, neváhejte ho okomentovat, sdílet a olajkovat. Ať se s stříbrovlásky dostávají do povědomí více lidí, ať inspirují takové ženy, které přesně takovou inspiraci uvítají!
Stříbrovláska: Eva (41 let)
Fotograf: Remi Doe Photography
Líčení: Eva
Lokalita: Praha, Grotta
Eva:
"Je mi 41 let, jsem samoživitelka a mám dvě děti syna a dceru a ty jsou pro mě nejvíc. První šediny jsem objevila kolem třicítky, občas jsem barvila barvou, přelivem i hennou, ale nebyla jsem spokojena, a hlavně mě barvení nebavilo a nikdy jsem stejně nedosáhla svého tmavě hnědého studeného odstínu. Tak jsem se smířila s tím, ze 20 už mi nebude a je potřeba se přijmout taková jaká jsem ve své přirozenosti. V mem okolí bylo několik negativních komentářů a nevyžádaných rad, Ty vypadáš staře, jsi neupravena, zajdi si na barvu. Já se tomu jen smála, a naopak mě to utvrdilo, ze mé rozhodnutí bylo správné. Nikdy jsem nesla s davem a v tom je moje síla, občas mám pocit, že jsem o stanici dal . A navíc žijeme v době, kdy není zdravé skoro nic, takže omezuji veškeré zbytečné chemie a barva je jednou z nich.. Pro moje děti jsem ta nejkrásnější maminka. Foceni bylo úžasné, moc dekuji Remi."