Rodiče a hlavně táta mě od malička vedl vážit si lidské práce, umět se dívat kolem sebe, k lásce k umění a řemeslu. Proto jsem také studoval Střední odbornou školu uměleckořemeslnou, kde jsem úspěšně složil maturitní zkoušku v oboru umělecký pasíř. Tomuto krásnému řemeslu jsem se pak několik let věnoval. Láska k umění, starým věcem a řemeslu a touha vědět co nejvíce, mě přivedla na dvouleté, pomat
uritní, rekvalifikační studium v oboru starožitník. Stal se ze mne odborný znalec, nákupčí zboží do aukcí a vlastně také učitel. Měl jsem na starosti praktický a odborný výcvik mladých studentů. Během let práce ve starožitnostech jsem ještě vystudoval Pražskou fotografickou školu obor fotografické služby a souběžně s tím ještě na Filozofické fakultě UK při katedře dějin umění jsem studoval obor Dějiny umění Čech, Moravy a Slezska. Má vrozená potřeba tvořit, zachytit kouzlo okamžiku, třeba dětského úsměvu nebo ,,lumpárny“ v očích. Najít skrytou krásu v běžných věcech kolem nás, zaznamenat emoce třeba nevěsty, čerstvé maminky nebo sportovců. To vše mě přimělo pustit se do světa fotografie naplno a stal se ze mne profesionální fotograf. S manželkou Lenkou máme dva syny, sportovce, hokejisty Marka a Jakuba. Vlastně celá naše rodina žije hokejem. Lenka je vedoucí hokejového týmu ročníku 2005 v HC Letci Letňany, oba kluci hrají tamtéž. A mě na ledě můžete potkat jako hokejového rozhodčího. Kromě již zmíněného umění všeho druhu, patří k mým zálibám i aktivní sport. Můžeme se potkat třeba na běžeckých, běžkařských nebo cyklistických závodech, rád cestuji s rodinou po výletech, za golfem nebo jen tak relaxuji s rybářským prutem u vody...