22/11/2021
Splnil se mi sen, fotila jsem porod
🤍
Volala mi klientka. Slyšela, že mám příjemnou a jemnou energii, která ji přijde k nafocení porodu perfektní. Už po telefonu jsme si zanotovaly a domluvily jsme se ✨
Hned po telefonu jsem brečela.
(Patřím k lidem, co brečí často, ale tohle byly slzy štěstí ✨) Přesně tohle jsem si před rokem zapsala jako jedno z přání - nafotit domácí porod🍃
Byla jsem k dispozici nonstop a vyčekávala. Řeknu vám, že už jen to čekání stojí pěkné nervy 😄
O týden později mi psala klientka zprávu, že ji sílí kontrakce. O čtyři hodiny později jsem dostala pokyn, ať vyrazím.
Cestou jsem byla nervózní, zároveň velmi zvědavá a připravovala se na to, že se během porodu může stát úplně cokoliv.
Porod byl naprosto krásný✨🤍 bez žádných komplikací a miminko se narodilo do vody🐳
Plakala jsem ✨ (už zase, a hodně!😄)
Bylo to neuvěřitelně silný, pozorovat ženu, donedávna cizí, která mi dovolila vstoupit do tak intimniho prostoru.
Vidět bolest a zároveň štěstí, beznaděj, víru , odhodlání, podporu jejího muže a její blízké přítelkyně. Práce dul byla naprosto famózní 😇
Moc děkuji vám oběma ještě jednou.
Že jste mě přijali a pustili do nahlédnutí vaší nové životní fáze✨
Nikdy na to nezapomenu 🤍
PS: Během porodu jsem častokrát vypadala jako paní fotografka na poslední fotce. Paní fotografku bohužel neznám, ale nejvíc vím, jak se cejtí☀️)))
❤️