20/12/2025
Nastává zase ten čas roku, kdy si většinou koupím balíček gumových medvídků... vytáhnu techniku a zkusím vytvořit nějakou, rádoby, vtipnou koláž. Letos to neklaplo, protož "medvídci byli snědeni", takže k nudnému PFku přidám malou historku z nedávného focení, která mi uvízla v hlavě.
Dvě neděle zpátky jsem fotil kamaráda (gratulujeme novopečenému otci) a společně jsme v mezičase prošli téma "jak naše podnikání ovlivňují přátelé a kamarádi". Shodli jsme se, že bez množství známých, kteří by se o nás občas zmínili nebo nás doporučili bychom určitě nemohli naše živnosti provozovat.
Chtěl bych proto poděkoval všem, kteří mi pomáhají dělat to, co mě baví. Bez vás by to nešlo.
Přeji vám klidné svátky a poklidný přechod do roku 2026.