28/05/2024
Dneska je venku tak trochu šedivo, tak jsem si vzpomněla na moji "černobílou " náladu a z toho tyto fotečky!!
Krásný den Vám všem a děkuji Vám za přízeň!!
Pohled na svět mýma očima - vidím, fotím - rozmanitý svět kolem sebe.
Praha
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Baruni_6_photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Baruni_6_photography: