23/06/2021
Je to přibližně rok, co jsem měla první neplánovanou pauzu od focení v podobě karantény 🤷♀️. Po té době, co jsem pár týdnů nevzala foťák do rukou, jelikož jsme se nemohli stýkat, vycházet atd., jsem ve chvíli, kdy přišlo uvolnění, měla obrovskou chuť na focení nějakého "kreativnějšího" portrétu. Psala jsem si o tom s vizážistkou Markét, která to cítila stejně a tak jsme oslovily mou kamarádku Aničku, která s námi do toho šla 😍.
Jsem člověk, který se vždy snaží najít si i v nepříjemných věcech tu lepší stránku a tak musím říct, že mi ta pauza dala novou energii a chuť se zdokonalovat.
V ateliéru byla sranda, měla jsem radost z toho být zase mezi lidmi a tvořit, což musím říct, že je věc, která mě naplňuje na 100% ! ☺️
Z výsledku jsem moc spokojená a zase mi dal další impuls k tomu posunout se ještě dále a zdokonalovat se. Takže pokud by někdo z Vás měl zájem o trochu netradiční portrét, uvítám vás s otevřenou náručí 😀❤️!
Děkuji Markéta Feigel a Anna Raková za parádní spolupráci a skvělou atmošku při focení! ❤️