14/05/2026
I po všech těch letech tam pořád je...
Tím myslim nervozitu.
Víte, co se mi děje večer před velkou svatbou nebo jiným důležitým focením? Úplně stejně jako vám – občas se mi sevře žaludek a v hlavě se honí směsice těšení se a lehkého stresu. Za ty roky už mám osvojenou určitou techniku, která pomáhá ten tlak snižovat, ale ten zdravý stres je přítomnej pořád.
Dřív jsem s tou nervozitou hodně bojoval, dneska vím, že je to v pořádku. Patří k životu a hlavně k věcem, na kterých nám záleží.
Pokud se tedy před naším společným focením cítíte nesví, opravdu se nebojte. Většinou to trvá jen prvních pár cvaknutí spouště. Jakmile se začneme hýbat, mluvit a tvořit, nervozita se rozplyne a zůstane jen ta čistá radost z focení.
Těšim se na vás (i s tou špetkou trémy)! 📸