11/10/2025
Podzim je trochu pošmourné období, malinko depresivní. Prostě se nám nějak nechce s létem rozloučit, ale příroda začne malovat do stromů neskutečně krásnými barvami. I v mém “bonsariu” to začíná hrát barvama. 🍁🍁🍂🍂 No není to nádhera. 😊😊
Jsem profesionální svatební fotograf z Prahy, specializující se na přirozené a autentické zachycení emocí.
Mladých Běchovic 2
Prague
19011
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Petr Vich Fotograf zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Petr Vich Fotograf: