11/03/2026
Jedno z mnoha nesdílených focení, které ale podle mě perfektně sedí k přicházejícímu jaru a nádhernému počasí a taky k vydání nové série Bridgerton žejo. 😁🎀🫖🪻💐
Na lokaci jsme čekaly nádhernou a vyhlášenou rozkvetlou zeď popínající se vistárií, ale přišly jsme krapet pozdě a už byla odkvetlá a ostříhaná. Stejně to bylo nádherné místo a AI mi pomohla alespoň s přikrášlením toho, jak jsme čekaly, že to bude vypadat. 😁 Stane se.
Už jste seriál viděli - teda spíš viděly?😁💕
A kterou sérii máte nejradši?!
Nestyďte se mi napsat do komentářů, udělá mi to opravdu radost. 🥰
Já se za tuhle “guilty plesasure” nestydím. 😅🙏
A už pokukujete na nějaký krásný doplněk od Lindy ?🎀🌸 Přicházející jaro si o to rozhodně říká.🤫🐣🌞
Opět děkuji svojí věrné&úžasné , která podstupuje všechny moje často přemotivované nápady na focení 🙏😁 a hlavně , díky které tvořím spoustu věcí, kde mám úplně volnou ruku a obrovsky se “vyřádím” i mimo klasické zakázky, které miluju.
PS.: S Ájou jsme ten den fotily dva naprosto rozdílné stylingy, tak se moc těším, až to pro kontrast taky posdílím. ❤️🔥😍