06/01/2024
Krásný nový rok Vám srdečně přeju, hlavně hodně zdraví, protože jinak je život plytkej, také lásku a blízkost. 💛
Je docela zázrak, že píšu. Chtěla jsem před Vánoci, pak alespoň po Vánocích, pak alespoň na Nový rok.. Každopádně jsem Vás chtěla pozdravit a sdílet, proč jsem se vypařila, když jsem měla v plánu od října zase více fotit. Tak fotit jsem očividně nezačala, musela jsem to všechno odložit a neměla jsem ani energii sem cokoliv psát, tak jsem se nenutila. Momentálně pečuju o svou dceru, aby se uzdravila. Na zakázky ani jiné mé projekty mi nezbývala vůbec žádná energie. Pevně věřím, že se naše Eliška začne uzdravovat. Nejvíc se těším, až se z nouzového režimu dostaneme zpět do běžného života. Také se těším, až začnu zase fotit, protože to mi taky nesmírně dobíjí baterky. Na zakázky to ale nějakou dobu vůbec nevidím. Pokud se mi poštěstí a dostanu se ke svým projektům, bude to příjemný bonus. Mám štěstí na lidi kolem mně a když se mi klienti vrací, pociťuju velký vděk. Loni jsem takto nafotila těhotenské fotky a o pár měsíců později na tom stejném místě tu rodinku s miminkem. Časosběrný dokument mně vždycky fascinoval. Cítím velký vděk za důvěru a také, že vytvořit takové fotky je mé poslání. To je to, proč fotím. Zachycovat čas a uchovávat barvitě (nebo i černobíle :D) vzpomínky pro nás i jako odkaz pro další generace. Až se zase budu někdy do práce vracet, budu se moc těšit na krásné spolupráce, poznání dalších krásných duší i na znovusetkání s těmi, se kterými se už známe. Ani nevíte, jak se těším. Děkuju za přízeň a důvěru a krásný nový rok přeju.🦄
Ale než zase zmizím na nevím jak dlouho, podělím se do stories o jednu obří radost. A tou je spolupráce s , božím muzikantem. Fotili jsme loni na podzim a dokonce i před pár lety. Díky, Péťo a Jani, za důvěru, bylo to skvělý. 💛
P.S. Když budete na fotce hledat, najdete Elišku, která má na hlavě hromadu kopečků zmrzliny, kterou nemůže jíst, já hned vedle mám brýle a svíčku na hlavě a manžel vedle se mi do záběru moc nevešel a ten je poštěstěn taky zmrzlinovejma čepicema.
Pozdrav Vám posílám z čajovny od Džoudyho. Mít po 3 měsících prostor být sama a utříbit si myšlenky je fakt dobrej pocit.