18/01/2020
Jedna opožděná fotka z předvánočního večírku v OGV. Křtila se kniha rozhovorů s 25 umělci, co jsou spojený s Vysočinou. Já jsem se na ní podílela jako fotografka. Díky OGV, byla to milá spolupráce! Výstava končí, ale knížky v galerii pořád mají.