24/11/2017
To si sedím přičaplej s dýmovnicí(která tak úplně nespolupracuje) mezi nohama a hlavou mi jdou myšlenky, proč je asi v návodu od ní minimální vzdálenost 15m... 😄
Mějte oči vždy doširoka otevřené a prožijete silné okamžiky. Pokud se Vám ty mnou prožit?
Praha
14200
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když GrosMAN - photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu GrosMAN - photography: