17/11/2025
Myslím, že rodinné focení je nenahraditelné. Ne jen kvůli fotkám, ale i tomu zážitku, který získáte. Budete vzpomínat jak tenkrát na focení se Anička nechtěla fotit a nebo jak Tonda se chtěl zase fotit sám. Choďte s dobrou náladou a že to děláte pro děti, ne kvůli tomu, že chcete ty fotky, ale kvůli tomu, abyste si tu hodinu focení s dětmi užili ❤️✨.
Listopad mám plný, ale cca dva termíny na prosinec bych ještě dala dohromady a pak přijímám rezervace na leden 📸. Za všechny těhulky a párové focení budu nejšťastnější aneb moje nejvíc oblíbené foceníčko❤️✨.