10/09/2019
ЛОЖКА ДЬОГТЮ,В БОЧЦІ МЕДУ.
Або,вся правда,про неприємні нюанси,під час подорожі.
Правдивий пост передбачає правдиве фото😉.
Спершу думала щось тут фотошопити,але, потім, передумала😄.
Кілька типових туристичних кадрів- не завадять😂.
Лакей/жокей/мужик в циліндрі, випадковий перехожий- стануть частиною нашої світлини😄. Спільної з Тарасом світлини😉,яких з Праги , не так і багато вийшло😅. Три, напевне😂. Скоро зрозумієте, чому..
Ну що,перейдемо до розбору польотів?
1. Перший мінус- час! Час,в якому ми були обмежені. На таку подорож, можна сміливо виділяти 8-10 днів, аби добре роздивитись кожне місто. Спробувати відчути атмосферу,і не гнати по графіку🤪. У нас було 6 днів.
6 днів , три країни, три столиці і 3500 км шляху😅. Є різниця? З цього випливає косяк #2.
2. Відстань! Відстань,яку потрібно було подолати великими проміжками (1200 км-1500 км за день)
На майбутнє,коли складатиму маршрут нової подорожі, ці відрізки скорочуватиму ВДВІЧІ. Але,цього разу,знову ж таки,нас підганяв час😌...
Тому, Тарас, як водій, мусив відпочити перед дорогою,і , по суті,пропустив ранкову прогулянку Прагою😌.
3. Один водій на весь маршрут.
Тут я ще раз задумалась про те,щоб оновити свої водійські навики,і підміняти чоловіка на деяких, примітивних ділянках дороги. Чи,на кордоні,наприклад. Як не як,Тарасу було б легше. (Хоча,він і не жалівся! Пощастило мені з ним і в цьому плані😂. Завжди за любий двіж! А якщо їхати кудись- то без питань і проблем😄. Мій особистий далекобійник😂).
Налаштувались читати далі?
Даремно😄.
Це,напевно,все, що піднапрягло мене в нашому тревл-турі🤷🏻♀️.
Дорога обійшлась нам 1600 грн/ з людини. В три країни! Зі всіма віньєтками,страховками і пальним! Дешевше- тільки автостопом або автобусом🤪.
Але, скільки в ній переваг! Лічити- не перелічити!
Залишу,напевне,цю інформацію,для наступного посту😉.
А ви,напишіть, чи подорожували ви на авто,і які «косяки» піднапрягли вас?
Можливо,це допоможе комусь уникнути чогось подібного в майбутньому🤷🏻♀️
@ Pizzeria San Nicholas