Inna Livinska / #FotoMafiya

Inna Livinska / #FotoMafiya Kontaktní informace, mapa a trasa, kontaktní formulář, otevírací doba, služby, hodnocení, fotky, videa a oznámení od Inna Livinska / , Fotograf, Prague.

ЛОЖКА ДЬОГТЮ,В БОЧЦІ МЕДУ.Або,вся правда,про неприємні нюанси,під час подорожі.Правдивий пост передбачає правдиве фото😉....
10/09/2019

ЛОЖКА ДЬОГТЮ,В БОЧЦІ МЕДУ.
Або,вся правда,про неприємні нюанси,під час подорожі.
Правдивий пост передбачає правдиве фото😉.
Спершу думала щось тут фотошопити,але, потім, передумала😄.
Кілька типових туристичних кадрів- не завадять😂.
Лакей/жокей/мужик в циліндрі, випадковий перехожий- стануть частиною нашої світлини😄. Спільної з Тарасом світлини😉,яких з Праги , не так і багато вийшло😅. Три, напевне😂. Скоро зрозумієте, чому..
Ну що,перейдемо до розбору польотів?
1. Перший мінус- час! Час,в якому ми були обмежені. На таку подорож, можна сміливо виділяти 8-10 днів, аби добре роздивитись кожне місто. Спробувати відчути атмосферу,і не гнати по графіку🤪. У нас було 6 днів.
6 днів , три країни, три столиці і 3500 км шляху😅. Є різниця? З цього випливає косяк #2.
2. Відстань! Відстань,яку потрібно було подолати великими проміжками (1200 км-1500 км за день)
На майбутнє,коли складатиму маршрут нової подорожі, ці відрізки скорочуватиму ВДВІЧІ. Але,цього разу,знову ж таки,нас підганяв час😌...
Тому, Тарас, як водій, мусив відпочити перед дорогою,і , по суті,пропустив ранкову прогулянку Прагою😌.
3. Один водій на весь маршрут.
Тут я ще раз задумалась про те,щоб оновити свої водійські навики,і підміняти чоловіка на деяких, примітивних ділянках дороги. Чи,на кордоні,наприклад. Як не як,Тарасу було б легше. (Хоча,він і не жалівся! Пощастило мені з ним і в цьому плані😂. Завжди за любий двіж! А якщо їхати кудись- то без питань і проблем😄. Мій особистий далекобійник😂).
Налаштувались читати далі?
Даремно😄.
Це,напевно,все, що піднапрягло мене в нашому тревл-турі🤷🏻‍♀️.
Дорога обійшлась нам 1600 грн/ з людини. В три країни! Зі всіма віньєтками,страховками і пальним! Дешевше- тільки автостопом або автобусом🤪.
Але, скільки в ній переваг! Лічити- не перелічити!
Залишу,напевне,цю інформацію,для наступного посту😉.
А ви,напишіть, чи подорожували ви на авто,і які «косяки» піднапрягли вас?
Можливо,це допоможе комусь уникнути чогось подібного в майбутньому🤷🏻‍♀️
@ Pizzeria San Nicholas

Єдине фото, біля Карлового мосту, на якому не видно натовпу туристів🤪.В Празі,  ця «щільність» відвідувачів міста, на кв...
09/09/2019

Єдине фото, біля Карлового мосту, на якому не видно натовпу туристів🤪.
В Празі, ця «щільність» відвідувачів міста, на квадратний метр,відчувається досить сильно.
Думаю,причиною є вузькі вулички. І чим ближче до центру,тим більше людей пробує через них прослизнути.😂
Але, тільки ти відійдеш в сторону від популярного маршруту,як ця «щільність» десь зникає😄.
Доказом є моя ніндзя-радість,на другому фото👍🏻.
Розкажіть,де найбільше туристів, доводилось зустрічати вам? @ Прага,Чехия

Знову Прага.Життя іде,і все без коректур..Все, що має початок- має кінець.А там,де є кінець- є початок.Зла іронія,з якою...
05/09/2019

Знову Прага.
Життя іде,і все без коректур..
Все, що має початок- має кінець.
А там,де є кінець- є початок.
Зла іронія,з якою боротись неможливо.
В будь-якому випадку, show must go on.
І фотоспам з подорожі теж.
Сподіваюсь, вам ще буде цікаво глянути на ці кадри😊.

Ще трохи кадрів з цього атмосферного міста.В порівнянні з Віднем і Будапештом, Прага здалась такою компанійською, відкри...
31/08/2019

Ще трохи кадрів з цього атмосферного міста.
В порівнянні з Віднем і Будапештом, Прага здалась такою компанійською, відкритою, близькою.
Люди тут теж, схожі на Українців. Не такі ввічливі, як у Відні, але , готові посміятись з наших незрозумілих (чи зрозумілих) їм жартів😄.
Прага- цікаве місто. Відійди на 100 метрів від туристичного маршруту,і опинишся на усамітненому березі річки. Або, в якійсь пустій вуличці.
Тут ціни, схожі до наших. Мова, схожа на нашу. Можливо,тому і було комфортно😄.. ще сама не зрозуміла.
Але,сподобалось,однозначно👌🏻.
P.S. Смішили їх знаки, з надписом «Pozor!” . Хто в курсі,що це означає?😂
А ще була вивіска , типу « Денні черстві булочки😂😂😂» , чи якось так😂... @ Прага

100500 сходинок, заради краєвиду?Ну ок.Саме так я її і уявляла. Прагу.Таку охристу... з нальотом давнини.Чимось вона наг...
30/08/2019

100500 сходинок, заради краєвиду?
Ну ок.
Саме так я її і уявляла. Прагу.
Таку охристу... з нальотом давнини.
Чимось вона нагадала мені Львів.
В рази більший Львів.
Єдине що- я не була готова до місцевої кухні.
Але,це зовсім інша історія...
Хто бував колись в Празі? Яке у вас з нею було перше знайомство, і які враження? @ Prague

Я не привожу з подорожей сувеніри.Перестала купувати , навіть,магнітики.Вони мені примелькались на холодильнику.Виключен...
28/08/2019

Я не привожу з подорожей сувеніри.
Перестала купувати , навіть,магнітики.
Вони мені примелькались на холодильнику.
Виключенням є,лише,монетки. З матеріального..
Все інше- це враження... і фото.
Так,фото!
Я люблю фотографувати, і фотографуватись.
Для мене в кайф прокинутись вдосвіта,щоб о 7 ранку вже клацати щось в ранкових променях! Бігати і тішитись пустим вулицям. Я це люблю.
Я люблю фотографувати,і не рахую,що якщо в момент,коли тобі кайфово, дістати камеру- дурний тон. Ні,навіть,навпаки!
Спіймати, зафіксувати, по сто разів переглядати- ось це про мене!
Все частіше почала чути фрази, з розряду: «коли мені добре- я не хочу брати в руки телефон». Це норм! Навіть круто! Круто,що людина робить те,що їй подобається, і не робить те,що їй задоволення не приносить. Але, коли ця фраза звучить в мою сторону,коли я займаюсь тим, що приносить кайф мені- це не норм.
Не норм- нав‘язувати свою думку іншим. Навіть,якщо вона у ваших очах тисячу разів аксіома.
Любите дивитись очима? Дивіться.
Я люблю дивитись через камеру.
Бачити ракурси.
Бачити кадр.
Бачити красу.
Фіксувати. Привозити додому. Пакувати у фотокниги. Гортати сторінки і милуватись цим всім. Не вперше і востаннє, а постійно. Коли забажаю.
Зичу кожному відпочивати так, як бажає ваша душа!
І менше вчити інших, як це треба робити😂
А ви відпочиваєте з камерою? Без?
P.S. На фото ворон,який хотів поцупити мою шляппЕ😂.

Сил нема терпіти!Мають же ці фото закінчитись, коли-небуть!😂Я вже дві неділі в Україні, а запасу кадрів - ще на місяць😂....
28/08/2019

Сил нема терпіти!
Мають же ці фото закінчитись, коли-небуть!😂
Я вже дві неділі в Україні, а запасу кадрів - ще на місяць😂.
Оголошується фінальний фотоспам світлин з Європи.
😂
Не забудьте поставити лайк,підписуйтесь на канал,ставте калакольчик. Прррррр... це щось не з цієї опери.
Тим не менш, не шкодуйте ♥️.
Відень, па па!! Нааарееештіііііі! @ Замок Шонбрун Вена , Австрия

Або ноги.Або двері.Щось та не влізе в формат 4х5.Ноги ви і так бачили.А двері- класні.Вибір зроблено.✂️
28/08/2019

Або ноги.
Або двері.
Щось та не влізе в формат 4х5.
Ноги ви і так бачили.
А двері- класні.
Вибір зроблено.
✂️

Таке враження, що ми фотографуємось на фоні будинку якогось мексиканського наркобарона😂. Не знаю,чому🙈.Можливо, через мо...
28/08/2019

Таке враження, що ми фотографуємось на фоні будинку якогось мексиканського наркобарона😂. Не знаю,чому🙈.
Можливо, через моє «самбреро»😂.
А,можливо,через безхмарне синє небо,і яскраве сонце🤪.
В будь-якому випадку, вийшло цікаво.
А яку геолокацію присвоїли б ви цьому кадру?😂 @ Schonbrunn Palace Grounds Vienna, Austria

13/07/2018

Adresa

Prague

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Inna Livinska / #FotoMafiya zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie