24/02/2020
Kdyz jsem byl dneska oznacenej na udalosti reportu ze sobotniho krestu, tak jsem si vzpomnel, ze jsem si vlastne kdysi zalozil Zatim_bez_nazvu FB a ze bych sem taky mohl nekdy neco pridavat... 🤯
Takze jestli jsi nebyl na krestu, tak ted muzes aspon nasavat atmosferu z techhle fotek. ✌️