19/01/2026
Modro-zlato-bílý podvečer v centru Uherského Hradiště. Slavnostní otevření salónu - Ateliéru 2
Kristýna Hrabalová ho uvádí takto:
"Ateliér 2 Ten nápad vlastně vznikl úplně přirozeně.
✂️ Moje mamka Alena Hrabalová tvoří autorskou módu pod značkou aliŠik. Dlouho v sobě měla představu mít místo, kde bude moct svou tvorbu prezentovat. Prostor, kde bude móda mít čas, kde se o ní bude mluvit a kde bude mít kontext.
🛍️ Já se zase roky pohybuju ve světě stylu, třídění šatníků a vedu své klientky a sledující k vědomým nákupům. U každého třídění šatníku vidím, kolik krásných, kvalitních a současných kousků ženy doma mají – a nenosí je. A jak moc může fungovat, když se oblečení pošle dál správným způsobem.
💃 A tak jsme tyhle dva světy spojily.
💎 Vznikl Ateliér 2 👉 galerie lokální módy, kde dáváme prostor českým designérům a jejich tvorbě, a zároveň místo, kde může oblečení z vytříděných šatníků pokračovat dál - protože své oblečení (které ale pečlivě třídíme) můžete v Ateliér 2 prodat. S výběrem. S respektem. Bez tlaku.
Otevírací večer měl silnou a magickou atmosféru.
Ne proto, že jsme otevřely obchod.
Ale proto, že to celé konečně spatřilo světlo světa. A protože přišli lidé – ženy i muži – a bylo cítit, že tenhle koncept dává smysl.
Ateliér 2 je důkazem, že móda nemusí být o množství ani o cenovkách.
Ale o vztahu. K autorům. K věcem. K sobě.
Pokud budete mít cestu kolem, zastavte se."
💛💙🤍
Bylo mi potěšením nafotit takovou akci.
Jo a taky už odtud mám nové šaty a čepici 😁😎