01/12/2025
Konec jedné éry... otevírám novou kapitolu!📖
Drazí a milovaní, klienti, kamarádi a všichni, co jste to se mnou celá ta léta táhli!♥️
Psát tenhle text není zrovna snadné, protože víte, že já a úsměv – to je nerozlučná dvojka. Ale i když se mi teď trochu lesknou oči, hlavně je v nich obrovská vděčnost a těšení se 🤗
Po neskutečných 15-ti letech nastal čas říct: Zavírám krám! Tedy, zavírám dveře ateliéru, který mi byl domovem a hřištěm zároveň.🥰
Vtipné je, že jsem tenhle prostor milovala tak, že mi nevadilo, když byl občas totálně vzhůru nohama (kreativní chaos, jak my tomu říkáme, že?). Byl svědkem tolika úsměvů, detailů a momentů.
❤️Děkuju!❤️
Děkuju za každý e-mail, za každou zakázku – velkou i malou. Děkuju za trpělivost. Děkuju za smích, který jsme tu spolu zažili, a za to, že jste mi umožnili dělat práci, která mě bavila víc než cokoliv na světě. Vážím si vaší přízně nesmírně a nikdy na to nezapomenu.
A proč teď❓
Víte, jak to je. Někdy je potřeba udělat velký, ale promyšlený krok. Toto není unáhlené rozhodnutí, ale krok, který ve mně zrálo dobré tři roky. Vím, kam mě moje cesty vedou, a přestože si detaily zatím nechám pro sebe, je to směr, ze kterého jsem nadšená!🥰 Měním obrovskou kapitolu svého života, a i když nevím, jestli to bude chov lam, nebo konečně dokonalý domácí chleba, jedno vím jistě: je čas...⏰
📸 Důležitá poznámka k focení
Ačkoliv ateliér zavírám, úplně s foťákem nekončím! Exteriérové focení pro vás ještě v omezeném rozsahu ponechám. Zároveň budu i nadále fotit pro školy a školky. .........❤️...........🥰............❤️...........🥰......... . Bylo mi ctí být součástí vašich životů, vašich projektů a vašich radostí. A hlavně 🙏Všechny ty úsměvy a okamžiky, které jsme tu zachytili, zůstávají v albech🤗 Vzpomínky, které jsme vytvořili, vám nikdo nevezme.
Přeji vám všem, abyste byli šťastní, tvořiví, a aby se na vaší cestě nikdy nepřestal objevovat důvod k hlasitému smíchu.
S láskou, nekonečnou vděčností a velkým úsměvem,
Vaše Fotografka Monika Jarošová❤️