14/06/2026
Divoké kočky fotím vždycky rád. Je v nich neuvěřitelná kombinace elegance, síly a nespoutanosti. Nezáleží na tom, jestli je potkám v zoo, v Bavorském lese, nebo mám to štěstí je zahlédnout v opravdové divočině. Každé setkání je pro mě jako fotografa svátek a obrovská výzva.
A jak jste na tom Vy?
Máte také slabost pro tyhle elegantní predátory, nebo vaše srdce bije pro jiná zvířata? Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře na pozorování nebo focení? Napište mi to do komentářů! 👇
Chcete se naučit lépe fotit a ovládat Váš fotoaparát? Mrkni ke mě na web a přihlaš se na některý z mých kurzů.