20/02/2024
Ahoj všichni!
Ráda bych vám představila a pozvala vás na Jarní Minifocení, které plánuji na (snad slunný) duben. 🌸 termíny mám vypsané na tři různé lokace, tak věřím, že si vybere každý.
Focení je hlavně pro maminky, protože je mi jasné, že právě maminky často fotí své děti a fotek s nimi mají málo nebo alespoň tak to slýchávám na většině rodinných focení!
Fotit se bude v přírodě, scéna bude minimalistická, jednoduchá, doplněná o květiny.
Veškeré informace naleznete v přiložené fotografii. 😊
V případě, že byste měli o focení zájem, budu ráda, když mě kontaktujete na jeden z uvedených kontaktů, a nebo sem na Facebook!
Budu se na vás těšit. 🤍