07/05/2026
Někdy si říkám, kolik věcí se snažíme mít pod kontrolou.
Plánujeme, hlídáme, řešíme… aby všechno dopadlo dobře.
A pak přijde odpoledne, kdy se jen běhá po trávě, někdo visí za ruce, někdo se směje...
Bez příprav.
Bez očekávání.
Jen společný čas, který nikam nespěchá.
Možná právě v těch chvílích vzniká to, co si budeme pamatovat nejdýl.
Ne ty velké věci.
Ale ty, které se prostě jen staly.