14/04/2026
Od příštího týdne rozjíždím sezónu rodinných focení venku a já i můj foťák moc se těšíme! A že si někdy přijdete, že neumíte pózovat a nejste fotogeničtí? S tím nesouhlasím. Všechno je to jen o tom, cítit se dobře, uvolněně a být sami sebou. Nechat děti běhat, hrát si, blbnout. Tak jak jste zvyklí fungovat, když tam fotograf není. A já se snažím dělat všechno pro to, aby to byla příjemná procházka a ne pózovací maraton.