01/01/2026
Máme tu opět nový rok a já s vděčností děkuji za ten krásný rok 2025❤️. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuji jaký je to dar, se každé ráno probudit zdravý, v teplé posteli, s milující rodinou po boku❤️. Takže děkuji, za vše co mám, za celou velkou rodinu co máme, za zdravé děti, které mě dokáží zvednout puls na maximum,které dokážou tolerovat mé strachy a výchovné postupy,ale jsem jen máma :D, děkuji za skvělého chlapa, který mě podporuje v mých bláznivých nápadech nebo je aspoň toleruje :D, on je moje kotva, která mě drží,abych neuletěla někam do oblak, má jistota😍. Děkuji za přátele, které mám a i když se vídáme s někým méně, můžu se na ně spolehnout😘. Děkuji za přízeň,za klienty stálé, kteří se ke mně vrací i za nové co si našli cestu :). Děkuji za všechny výzvy a překážky, které mi tento rok připravil do cesty a které mě posunuly tam kde jsem😉. Za všechny zážitky, smích i slzy. Děkuji za každý nový den❤️...A Vám v tom novém roce přeji hodně lásky, zdraví, pohody a času s těmi co máte rádi, spoustu tolerance, a trpělivosti a i když to někdy vypadá, že už to horší být nemůže, tak nakonec si to světlo cestu najde.A nezapomeňte co kolem sebe vysíláme to se nám vrací. Tak se na svět usmívejte, ať se svět usmívá na Vás :D. Jo a taky ty peníze, protože ty se hodí vždycky. Tento rok to bude zase jízda 😁