28/12/2023
Rok se s rokem sešel a já jsem se co se aktivity na sociálních sítích moc nepolepšila :).
Chtěla bych poděkovat všem mým letošním nevěstám za důvěru, kterou ve mě vložily, když si mě pro svůj den vybíraly. Taky bych chtěla poděkovat všem ženichům za to, jak statečně naše společné focení zvládli, i když někteří si museli dát něco málo na kuráž :D. O to větší pak byla zábava.
Zažila jsem s vámi spousty legrace a emocí, že jsem kolikrát něvěděla, jestli brečím smíchy a nebo dojetím.
Letos jsem za vámi najela stovky kilometrů, navigace se stala mojí kamarádkou, navštívila jsem spousty krásných svatebních míst a proseděla hodiny v autě, které jsem si celé prozpívala. Občas jsem se vracela opravdu pozdě a zpívání byla jediná věc, co mě držela při životě, abych neusnula. :)
Na Spotify už mám playlist svých top zpívacích songů a věřím, že můj strejda by mě po letošní svatební sezóně klidně vzal k nim do kapely! :D.. A taky věřím, že pár těch písniček v tom dalším roce určitě do toho playlistu přihodím, protože kalendář se mi začíná pomalu plnit.
Děkuju a přeju všem pohodový vstup do roku 2024, já už se pro letošek odmlčím.
A v tom příštím roce se opravdu polepším! :)