14/11/2017
Zdravím všechny! :)
Protože se mi začínají množit dotazy ohledně focení svateb, tak píšu jedno kompletní vyjádření - momentálně svatby pro rok 2018 neobjednávám, budu v jiném zápřahu a nevím, jak to časově a fyzicky budu zvládat. Pár jsem jich už vzala a uvidím. Pokud se budu cítit, budu brát svatby, které se ohlašuji na poslední chvíli. Menší zakázky jako jsou rodinné fotografie, apod. samozřejmě ráda vyfotím. Moc děkuju za pochopení, s láskou vaše TeZ